Sprawy rozwodowe


Sprawy rozwodowe wymagają nie tylko poufności i delikatnego podejścia do tematu, lecz również doświadczenia, pozwalającego w rozsądny sposób rozstrzygnąć konflikt pomimo niejednokrotnie bardzo skomplikowanej sytuacji. Doskonale rozumiemy, że rozwody i separacje to w wielu przypadkach gwarancja bardzo nieprzyjemnych doświadczeń zarówno dla małżonków, jak i ich rodzin, dlatego oferujemy pomoc prawną, dzięki której unikniecie Państwo troski o formalności.

Rola, jaką pełni prawnik podczas procesu rozwodowego, obejmuje przede wszystkim reprezentowanie klienta w charakterze pełnomocnika wobec sądu. Oferujemy wobec tego zarówno wsparcie poradą prawną, jak również sporządzanie pism i pozwów oraz rzecz jasna reprezentowanie klienta przed sądem. W przypadku takich spraw, jak rozwody, pomagamy przy ustaleniu winy rozpadu pożycia małżeńskiego, a także podziału majątku wspólnego oraz kwestii władzy rodzicielskiej.

Nasza Kancelaria Adwokacka Warszawa zajmuje się kompleksową obsługą spraw rozwodowych, zapewniając odpowiednie wsparcie na wszystkich etapach procesu. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc w rozstrzygnięciu kwestii spornych, dotyczących między innymi podziału majątku wspólnego oraz ustalenie wysokości ewentualnych alimentów i zasad kontaktów z dziećmi w przypadku posiadania potomstwa przez małżonków.

Pomoc prawną świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy. Gwarantujemy Państwu całkowitą poufność oraz indywidualne i rzeczowe podejście do każdej sprawy.