O nas


Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego (głównie reprywatyzacja), prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym, a także zinstytucjonalizowanym.

Założycielem kancelarii jest adwokat Kamil Flatow – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2007 roku uzyskał wpis na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adowkackiej w Warszawie.

W celu zagwarantowania naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej najwyższej jakości, podjęliśmy współpracę z radcami prawnymi oraz rzecznikami patentowymi.

Nadrzędną wartością dla naszych prawników jest ochrona interesów mocodawców. Jasno określamy zasady współpracy, dbamy o to, by Klienci byli na bieżąco informowani o kolejnych etapach i postępach w sprawie. W codziennej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, a wieloletnie doświadczenie oraz zdobywana latami wiedza, sprawiają, że nie boimy się podejmowania wyzwań.

Siedzibą kancelarii jest Warszawa. Posiadamy dwa niezależne oddziały w stolicy. Jeden z nich mieści się w ścisłym centrum Warszawy, drugi w dzielnicy Ursus.

Potrzebna pilna porada prawna? Nie wiesz jak napisać wniosek rozwodowy? Ustalić obowiązek alimentacyjny? Zgłoś się do nas. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, także w dziedzinie prawa rodzinnego (separacje, rozwody, alimenty, uregulowanie władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi). Wiemy, jaki to trudny dla Ciebie czas – jesteśmy profesjonalni i dyskretni.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii.